Neohodnoceno

OPTIX LC-ST Optický patch cord 62,5/125 3m

Můžeme doručit do:
11.8.2022
Skladem
Kód: O-1242
Značka: OPTIX
256,18 Kč / ks 211,72 Kč bez DPH
Kategorie: Optické patch cordy
Záruka: 24 měsíců
Záruka: 24 měsíců

Optický patchcord (jumper kabel) je standardní nebo na míru vyrobený propojovací optický kabel, zakončený na obou stranách optickými konektory. Patchcordy se používají k propojení zařízení uvnitř rozvaděče, nebo k připojení aktivních prvků k optické trase zakončené v rozvaděči. Patchcordy bývají zpravidla duplexní (2x vlákno, 4x konektor), na přání lze dodat i kabely simplexní (1x vlákno, 2x konektor) pro jedno-vláknové xWDM aplikace.

 

Konektory E2000, SC a LC jsou pak v duplexním provedení spojeny sponou - ta je rozebíratelná a umožňuje tak rozdělení duplexního patchcordu na dva simplexní (nelze pouze u odolné varianty HEAVY DUPLEX). Uvedené patchcordy jsou pouze úzkým výběrem ze sortimentu. Dále jsme schopni patchcordy dodat s konektory E2000, ST, SC, LC, FC, MTRJ, VF-45.

 

Typ vlákna: MM, 62,5/125, OM1

Konektory: LC-ST

Broušení: UPC-UPC

Barva: Oranžová

Armorování: NE

Plášť: LSZH

Průměr: 3mm

Délka: 3m

Provedení: Duplex

 

Skladovací a provozní teplota: -40 až +70°C

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení