Optika svařování/lámání

Nejprodávanější

3D Svářečka optických vláken OPTIX Splicer Pro
 
51 353,59 Kč / ks
(42 440,98 Kč bez DPH)
BATTERYPACK pro OPTIX Splicer
BATTERYPACK pro OPTIX Splicer
Skladem
Kód: O-5818
 
3 045,99 Kč / ks
(2 517,35 Kč bez DPH)
Svářečka optických vláken Optix Splicer - Nejnovější Typ 2
 
34 655,59 Kč / ks
(28 640,98 Kč bez DPH)
Mobilní svařovací pracoviště
 
38 960,61 Kč / ks
(32 198,85 Kč bez DPH)
Předřadné vlákno 500M ST/PC-ST/PC, MULTIMODE 50/125UM, OM2, CORNING
 
4 868,86 Kč / ks
(4 023,85 Kč bez DPH)
3D Svářečka optických vláken OPTIX Splicer Pro
42 440,98 Kč bez DPH
51 353,59 Kč / ks
Kód: O-58165
BATTERYPACK pro OPTIX Splicer
2 517,35 Kč bez DPH
3 045,99 Kč / ks
Kód: O-5818
Svářečka optických vláken Optix Splicer - Nejnovější Typ 2
28 640,98 Kč bez DPH
34 655,59 Kč / ks
Kód: O-5816
Mobilní svařovací pracoviště
32 198,85 Kč bez DPH
38 960,61 Kč / ks
Kód: O-5813
Předřadné vlákno 500M ST/PC-ST/PC, MULTIMODE 50/125UM, OM2, CORNING
4 023,85 Kč bez DPH
4 868,86 Kč / ks
Kód: O-5841
5 položek celkem
Zpět do obchodu