Neohodnoceno

Optický patch kabel duplex LC-LC 50/125 MM 2m OM4

Můžeme doručit do:
11.8.2022
Skladem
Kód: A-5027106952
Značka: OEM
233,65 Kč –5 % 222,79 Kč / ks 184,12 Kč bez DPH
Kategorie: Optické patch cordy
Záruka: 24
Barva: Růžová
Délka: 2 m
Délka optického patch kabelu: Délka 2 m
Hloubka jedn. balení: 2
Hmotnost jedn. balení: 0.038
LC: 2 M
Optický patch kabel: Multi mode 50/125 OM4
Počet kusů jedn. balení: 1
Přesná délka: 2 m
Rozměr xyz jedn. balení: 17.2x21x3.6
Šířka jedn. balení: 26
Typ: Kabely
Typ balení jedn. balení: Balitelné
Vlastnost: 50/125
Výška jedn. balení: 20
Záruka: 24
Optický patch kabel duplex LC-LC 50/125 MM 2m OM4
233,65 Kč –5 %

Optický patch kabel duplex LC-LC 50/125 MM 2m OM4

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení