Optické vedení

Nejprodávanější

Kapesní Multi Metr OPTIX
Kapesní Multi Metr OPTIX
Skladem
Kód: O-5706
 
3 616,51 Kč / ks
(2 988,85 Kč bez DPH)
Světelný lokátor 10mW, 650nm, SM/MM, tužka, 8-12km OCC3141
 
2 678,64 Kč / ks
(2 213,75 Kč bez DPH)
Světelný lokátor / emitor 5mW, 650nm, SM/MM, tužka, 5-8km OCC3142
 
1 740,91 Kč / ks
(1 438,77 Kč bez DPH)
Předřadné vlákno 500M ST/PC-ST/PC, MULTIMODE 50/125UM, OM2, CORNING
 
4 868,86 Kč / ks
(4 023,85 Kč bez DPH)
Předřadné vlákno, 500M, SC/PC-SC/PC, SINGLEMODE 09/125UM G.657A1
 
4 856,34 Kč / ks
(4 013,50 Kč bez DPH)
Kapesní Multi Metr OPTIX
2 988,85 Kč bez DPH
3 616,51 Kč / ks
Kód: O-5706
Světelný lokátor 10mW, 650nm, SM/MM, tužka, 8-12km OCC3141
2 213,75 Kč bez DPH
2 678,64 Kč / ks
Kód: O-5732
Světelný lokátor / emitor 5mW, 650nm, SM/MM, tužka, 5-8km OCC3142
1 438,77 Kč bez DPH
1 740,91 Kč / ks
Kód: O-5731
Předřadné vlákno 500M ST/PC-ST/PC, MULTIMODE 50/125UM, OM2, CORNING
4 023,85 Kč bez DPH
4 868,86 Kč / ks
Kód: O-5841
Předřadné vlákno, 500M, SC/PC-SC/PC, SINGLEMODE 09/125UM G.657A1
4 013,50 Kč bez DPH
4 856,34 Kč / ks
Kód: O-5842
5 položek celkem

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení