Optické rozvody

Nejprodávanější

OPTIX SC/APC-SC/APC optický patch cord 09/125 25m
 
235,31 Kč / ks
(194,47 Kč bez DPH)
Optický patch cord Duplex LC-SC 50/125 10m OM4
845,91 Kč –5 %
Původně: 845,91 Kč  (–5 %)
805,82 Kč / ks
(665,97 Kč bez DPH)
Optický patch kabel duplex LC-LC 50/125 MM 20m OM4
942,71 Kč –5 %
Původně: 942,71 Kč  (–5 %)
897,66 Kč / ks
(741,87 Kč bez DPH)
Optický patch kabel duplex LC-SC 50/125 MM 20m OM3
688,61 Kč –5 %
Původně: 688,61 Kč  (–5 %)
655,54 Kč / ks
(541,77 Kč bez DPH)
OPTIX SC Optická spojka SM bez příruby
 
16,70 Kč / ks
(13,80 Kč bez DPH)
FAT FTTx Box 12 portů na Riser kabel velký
 
396,58 Kč / ks
(327,75 Kč bez DPH)
SC/APC Optický pigtail 09/125 30m G657B3 bílý 4mm
 
317,26 Kč / ks
(262,20 Kč bez DPH)
Optický patchkabel duplex LC-ST 62,5/125 µm MM,3m, OM1
300,20 Kč –2 %
Původně: 300,20 Kč  (–2 %)
295,14 Kč / ks
(243,92 Kč bez DPH)
Břit na nůž riser
Břit na nůž riser
Skladem
Kód: O-55385
 
215,68 Kč / ks
(178,25 Kč bez DPH)
OPTIX LC/APC-LC/UPC optický patch cord 09/125 15m duplex
 
250,62 Kč / ks
(207,12 Kč bez DPH)
OPTIX SC/APC-SC/APC optický patch cord 09/125 25m
194,47 Kč bez DPH
235,31 Kč / ks
Kód: O-1448
Optický patch cord Duplex LC-SC 50/125 10m OM4
845,91 Kč –5 %
665,97 Kč bez DPH
805,82 Kč / ks
Kód: A-502710698510
Optický patch kabel duplex LC-LC 50/125 MM 20m OM4
942,71 Kč –5 %
741,87 Kč bez DPH
897,66 Kč / ks
Kód: A-502710695812
Optický patch kabel duplex LC-SC 50/125 MM 20m OM3
688,61 Kč –5 %
541,77 Kč bez DPH
655,54 Kč / ks
Kód: A-50271068163
OPTIX SC Optická spojka SM bez příruby
13,80 Kč bez DPH
16,70 Kč / ks
Kód: O-3010F
FAT FTTx Box 12 portů na Riser kabel velký
327,75 Kč bez DPH
396,58 Kč / ks
Kód: O-3713
SC/APC Optický pigtail 09/125 30m G657B3 bílý 4mm
262,20 Kč bez DPH
317,26 Kč / ks
Kód: O-20152
Optický patchkabel duplex LC-ST 62,5/125 µm MM,3m, OM1
300,20 Kč –2 %
243,92 Kč bez DPH
295,14 Kč / ks
Kód: A-50271034
Břit na nůž riser
178,25 Kč bez DPH
215,68 Kč / ks
Kód: O-55385
OPTIX LC/APC-LC/UPC optický patch cord 09/125 15m duplex
207,12 Kč bez DPH
250,62 Kč / ks
Kód: O-14916
62,92 Kč –3 %
50,60 Kč bez DPH
61,23 Kč / ks
Kód: A-5027108625
Optický patchkabel duplex LC-LC 62,5/125 um MM, 10m, OM1
488,96 Kč –5 %
385,37 Kč bez DPH
466,30 Kč / ks
Kód: O-1235
Nahoru
Další produkty
792 položek celkem
Zpět do obchodu