Optické rozvody

Nejprodávanější

OPTIX FC/APC Optická spojka SM
OPTIX FC/APC Optická spojka SM
Skladem
Kód: O-30291
 
20,87 Kč / ks
(17,25 Kč bez DPH)
OPTIX LC-SC Optický patch cord 62,5/125 12m
 
165,73 Kč / ks
(136,97 Kč bez DPH)
Optický patchkabel duplexní, LC-LC 9/125um SM, 10m, OS2
286,89 Kč –8 %
Původně: 286,89 Kč  (–8 %)
263,14 Kč / ks
(217,47 Kč bez DPH)
FO duplexní SC/APC-SC/APC 9/125um SM 1m, OS2
155 Kč –5 %
Původně: 155 Kč  (–5 %)
147,64 Kč / ks
(122,02 Kč bez DPH)
SC/APC Optický pigtail 09/125 50m G657B3 bílý 4mm
 
416,06 Kč / ks
(343,85 Kč bez DPH)
OPTIX SC/UPC-SC/UPC Optický patch cord  09/125 5m simplex G657A
 
85,03 Kč / ks
(70,27 Kč bez DPH)
Patchcord FO duplex LC-SC/APC  9/125um SM, 1m, OS2
170,73 Kč –9 %
Původně: 170,73 Kč  (–9 %)
155,99 Kč / ks
(128,92 Kč bez DPH)
Optický patchkabel duplex LC-SC 50/125 µm MM,1m, OM2
170,73 Kč –2 %
Původně: 170,73 Kč  (–2 %)
167,13 Kč / ks
(138,12 Kč bez DPH)
SC/APC Optický pigtail 09/125 20m G657B3 bílý 4mm
 
219,86 Kč / ks
(181,70 Kč bez DPH)
OPTIX SC/APC-SC/APC optický patch cord 09/125 25m
 
235,31 Kč / ks
(194,47 Kč bez DPH)
OPTIX FC/APC Optická spojka SM
17,25 Kč bez DPH
20,87 Kč / ks
Kód: O-30291
OPTIX LC-SC Optický patch cord 62,5/125 12m
136,97 Kč bez DPH
165,73 Kč / ks
Kód: O-12551
Optický patchkabel duplexní, LC-LC 9/125um SM, 10m, OS2
286,89 Kč –8 %
217,47 Kč bez DPH
263,14 Kč / ks
Kód: A-50271077414
FO duplexní SC/APC-SC/APC 9/125um SM 1m, OS2
155 Kč –5 %
122,02 Kč bez DPH
147,64 Kč / ks
Kód: O-1440
SC/APC Optický pigtail 09/125 50m G657B3 bílý 4mm
343,85 Kč bez DPH
416,06 Kč / ks
Kód: O-20155
OPTIX SC/UPC-SC/UPC Optický patch cord  09/125 5m simplex G657A
70,27 Kč bez DPH
85,03 Kč / ks
Kód: O-10231
Patchcord FO duplex LC-SC/APC  9/125um SM, 1m, OS2
170,73 Kč –9 %
128,92 Kč bez DPH
155,99 Kč / ks
Kód: A-502710794618
Optický patchkabel duplex LC-SC 50/125 µm MM,1m, OM2
170,73 Kč –2 %
138,12 Kč bez DPH
167,13 Kč / ks
Kód: A-502710349
SC/APC Optický pigtail 09/125 20m G657B3 bílý 4mm
181,70 Kč bez DPH
219,86 Kč / ks
Kód: O-20151
OPTIX SC/APC-SC/APC optický patch cord 09/125 25m
194,47 Kč bez DPH
235,31 Kč / ks
Kód: O-1448
Optický patchkabel duplexní, LC-SC 9/125um SM, 1m, OS2
161,05 Kč –5 %
126,62 Kč bez DPH
153,21 Kč / ks
Kód: A-502710791
OPTIX ST-SC Optický patch cord  50/125 2m
136,97 Kč bez DPH
165,73 Kč / ks
Kód: O-1111
Nahoru
Další produkty
784 položek celkem

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení