Optické pigtaily

Nejprodávanější

SC/APC Optický pigtail 09/125 50m G657B3 bílý 4mm
 
416,06 Kč / ks
(343,85 Kč bez DPH)
SC/APC Optický pigtail 09/125 20m G657B3 bílý 4mm
 
219,86 Kč / ks
(181,70 Kč bez DPH)
OPTIX ST Optický pigtail 50/125 2m OM2
 
36,18 Kč / ks
(29,90 Kč bez DPH)
OPTIX ST Optický pigtail 50/125 1m OM2
 
33,40 Kč / ks
(27,60 Kč bez DPH)
OPTIX LC Optický pigtail 50/125 1m
 
50,09 Kč / ks
(41,40 Kč bez DPH)
OPTIX SC/APC Optický pigtail 09/125 2m G657A EASY STRIP
 
34,79 Kč / ks
(28,75 Kč bez DPH)
OPTIX SC Optický pigtail 50/125 2m
 
38,96 Kč / ks
(32,20 Kč bez DPH)
OPTIX SC/APC Optický pigtail 09/125 2m 12ks barevné 250 i 900um G657A
 
382,66 Kč / ks
(316,25 Kč bez DPH)
OPTIX SC Optický pigtail 50/125 2m  OM3
 
41,75 Kč / ks
(34,50 Kč bez DPH)
OPTIX LC/UPC Optický pigtail 50/125 2m OM3
 
50,09 Kč / ks
(41,40 Kč bez DPH)
SC/APC Optický pigtail 09/125 50m G657B3 bílý 4mm
343,85 Kč bez DPH
416,06 Kč / ks
Kód: O-20155
SC/APC Optický pigtail 09/125 20m G657B3 bílý 4mm
181,70 Kč bez DPH
219,86 Kč / ks
Kód: O-20151
OPTIX ST Optický pigtail 50/125 2m OM2
29,90 Kč bez DPH
36,18 Kč / ks
Kód: O-2104
OPTIX ST Optický pigtail 50/125 1m OM2
27,60 Kč bez DPH
33,40 Kč / ks
Kód: O-2100
OPTIX LC Optický pigtail 50/125 1m
41,40 Kč bez DPH
50,09 Kč / ks
Kód: O-2120
OPTIX SC/APC Optický pigtail 09/125 2m G657A EASY STRIP
28,75 Kč bez DPH
34,79 Kč / ks
Kód: O-20121
OPTIX SC Optický pigtail 50/125 2m
32,20 Kč bez DPH
38,96 Kč / ks
Kód: O-2111
OPTIX SC/APC Optický pigtail 09/125 2m 12ks barevné 250 i 900um G657A
316,25 Kč bez DPH
382,66 Kč / ks
Kód: O-20135
OPTIX SC Optický pigtail 50/125 2m  OM3
34,50 Kč bez DPH
41,75 Kč / ks
Kód: O-2114
OPTIX LC/UPC Optický pigtail 50/125 2m OM3
41,40 Kč bez DPH
50,09 Kč / ks
Kód: O-2128
OPTIX LC/APC Optický pigtail 09/125 2m 12ks barevné G657A
345 Kč bez DPH
417,45 Kč / ks
Kód: O-2027
E2000/APC Optický pigtail 09/125 2m G657A EASY STRIP
143,75 Kč bez DPH
173,94 Kč / ks
Kód: O-2030
Nahoru
Další produkty
36 položek celkem

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení