Neohodnoceno

Kontaktní lepidlo CEYS Kontakceys 250ml se štětcem

Kontaktní lepidlo 250 ml KONTAKTCEYS se štětcem. KONTAKTCEYS je chloroprenové kontaktní lepidlo pro univerzální použití. Lze ho použít na lepení savých i nesavých materiálů. Dosahuje velmi pevných, trvanlivých a pružných spojů. Není vhodné na lepení polystyrenu, teflonu a některých měkčených plastů. Součástí balení je praktický štětec. NÁVOD NA POUŽITÍ Očistit, osušit a odmastit spojované plochy. Aplikovat pomocí štětce rovnoměrnou slabou vrstvu lepidla na obě lepené plochy. Nechat odvětrat cca 10-15 minut – v závislosti na druh materiálu. Pokud se lepidla dotknete prsty a již se nevytváří vlákna, spojit lepené plochy dohromady a silně stlačit k sobě, aby se zabránilo vzniku vzduchových kapes. Po aplikaci vložit štětec zpět do plechovky bez čištění. Zbytky lepidla z ploch odstranit acetonem. VHODNÉ MATERIÁLY: kovy, guma, kaučuk, dřevo, dřevotříska, kůže, karton, textil, plsť, keramika, plast, korek, linoleum, koberce ODOLNOST ZÁTĚŽI: 30 kg/cm2 TEPLOTNÍ ODOLNOST: -10 až +90 °C objem: 250 ml

Můžeme doručit do:
11.4.2023
Externí sklad - obvykle 3-5 dnů
Kód: M-CEYS42503417
Značka: CEYS
219,01 Kč –21 % 173,18 Kč / ks 143,12 Kč bez DPH
Kategorie: Lepidla kontaktní
Kontaktní lepidlo CEYS Kontakceys 250ml se štětcem
219,01 Kč –21 %

Kontakt Ceys 250ml se štětečkem:

Chloroprenové kontaktní lepidlo pro univerzální použití. Lze ho použít na lepení savých i nesavých materiálů. Dosahuje velmi pevných, trvanlivých a pružných spojů. Není vhodné na lepení polystyrenu, teflonu a některých měkčených plastů.

SOUČÁSTÍ BALENÍ JE PRAKTICKÝ ŠTĚTEC.


NÁVOD NA POUŽITÍ:

Očistit a osušit a odmastit spojované plochy.

Aplikovat pomocí štětce rovnoměrnou slabou vrstvu lepidla na obě lepené plochy.

Nechat odvětrat cca 10-15 minut – v závislosti na druh materiálu.

Pokud se lepidla dotknete prsty a již se nevytváří vlákna, spojit lepené plochy dohromady a silně stlačit k sobě, aby se zabránilo vzniku vzduchových kapes.

Po aplikaci vložit štětec zpět do plechovky bez čištění.

Zbytky lepidla z ploch odstranit acetonem.


MATERIÁLY: kovy, guma, kaučuk, dřevo, dřevotříska, kůže, karton, textil, plsť, keramika, plast, korek, linoleum, koberce.

ODOLNOST ZÁTĚŽI: 30 kg/cm2.

TEPLOTNÍ ODOLNOST: - 10 - + 90 °C.

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu